Brno - Český Krumlov - Holašovice - Kroměříž - Kutná Hora

Lednicko-valtický areál - Litomyšl - Olomouc - Praha - Telč - Třebíč - Žďár nad Sázavou

PhDr. Lenka Mandová. Pražské informační služba - VIP průvodce, Tyrkys / Jomys průvodce. Reiseleiterin in Prag. Lektor němčiny. Turistický průvodce Praha.

PhDr. Lenka Mandová

Jsem členem Goethe společnosti v Praze. Moje znalosti jsem dále rozvíjela jako učitel v Goethe Institutu v Praze a Německu. Nyní připravuji odborné prohlídky pro Pražskou informační službu. Přednáším a školím v němčině budoucí průvodce ve škole Tyrkys.

Jsem zkušená průvodkyně s doktorátem Univerzity Karlovy v Praze (germanistika). Mohu vám nabídnout atraktivní informace o Praze a České republice. Můžete snadno sledovat šest historických měst s hrady, stovky paláců, barokní zahrady a Karlův most v centru Prahy. Máte zájem o architekturu v období 9. až 21. století, včetně secese, astronomie (Keppler, T.Brahe) nebo hudbu (Mozart, Smetana, Dvořák), s krásnými divadly? Ve starších útulných kavárnách najdeme stopy německých spisovatelů, a to nejen F.Kafky. Můžeme navštívit Laternu magiku, Černé divadlo, operu či koncert. Odpočiňte si na lodi s překrásným výhledem na Vltavu.

PhDr. Lenka Mandová
Čechova 210, 250 82 Úvaly, Česká republika
Tel. 281981580, GSM 602864749
E-mail mandova@centrum.cz
www.reiseleiterin.eu